Rekomendacje

gradient

Najważniejszy dla nas jest Klient. Pracujemy przede wszystkim dzięki poleceniom. Najlepszym dowodem uznania dla naszej pracy są polecenia od naszych Klientów, przekazanie kontaktu do osób zainteresowanych kredytem. Będziemy wdzięczni za każdą rekomendację. Poleć nas innym!

Zgłosiłam się do firmy Gawroński Finanse będąc na skraju wyczerpania nerwowego i psychicznego. Wpadłam w tak zwaną spiralę zadłużenia zaciągając coraz to nowe i większe chwilówki na spłatę dopiero co zaciągniętych zobowiązań. Nie byłam już w stanie zapanować nad terminami i kwotami spłat, a zadłużenie rosło z dnia na dzień. Dlatego zgłosiłam się do Pana Tomasza z prośbą o pomoc. Z początku sceptycznie podeszłam do tematu nie dając wiary w to, że uda się wybrnąć z tej sytuacji. Na szczęście zostałam bardzo mile zaskoczona podejściem Pana Tomka, a przede wszystkim jego empatią i profesjonalizmem co zaowocowało uzyskaniem kredytu na spłatę wszystkich moich zobowiązań. Dziękuję za poświęcony czas i pomoc w tak trudnym dla mnie momencie.

Barbara z Warszawy

Do firmy Gawroński Finanse zgłosiłem się z polecenia znajomego. Nie byłem w sytuacji kryzysowej, ale zdałem sobie sprawę, że posiadam już tyle mniejszych i większych zobowiązań, że może dobrze byłoby je zamienić na jeden kredyt z jedną ratą. Do tego w najbliższym czasie planowane było wesele córki co wymagałoby wzięcia kolejnej pożyczki. Bardzo zaskoczyło mnie to, że Pan Tomasz nie zaczął rozmowy od obietnic, że jest w stanie sprostać moim oczekiwaniom, tylko od tego, aby rozwiązanie, które mi zaproponuje miało tak zwane ekonomiczne uzasadnienie. Tym samym udało nam się znaleźć ofertę, która przy konsolidacji posiadanych kredytów i dobraniu dodatkowej gotówki nie tylko nie zwiększyła obciążeń mojego dochodu, a wręcz zamieniliśmy oprocentowanie kredytu na dużo korzystniejsze. Dzięki temu spłacam jedną niższą ratę na bardzo dobrych warunkach. Polecam usługi Pana Tomasza przede wszystkim ze względu na przejrzystość zasad współpracy. Pan Tomasz jasno określił, że jego wynagrodzenie finansuje bank, a nie ja jako klient.

Andrzej, Poznań

Jestem osobą prowadzącą działalność gospodarczą. W telewizji zasypują nas reklamami jakie to banki są przychylne przedsiębiorcom i dają kredyty bez formalności, a jak przychodzi co do czego i człowiek potrzebuje kredytu to zderza się ze ścianą w postaci stosu dokumentów i absurdalnych warunków kredytowania. Po kilku nieudanych próbach uzyskania kredytu na własną rękę w internecie znalazłem firmę Gawroński Finanse, która oferowała pomoc w uzyskaniu kredytu dla firm. Pan Tomasz przy pierwszym kontakcie przeprowadził ze mną wnikliwą rozmowę dotyczącą moich potrzeb oraz sytuacji firmy. To dało nam zielone światło do dalszego działania co przełożyło się na uzyskanie przeze mnie kredytu na dobrych warunkach na cel związany z rozwojem działalności. Jestem bardzo zadowolony i będę polecać usługi tego Pana.

Paweł, Tychy

Zgłosiłam się do Pana Tomasza po nieudanych próbach uzyskania pożyczki na cel dowolny w wysokości 30 000 zł w kilku bankach. Żaden bank nie chciał udzielić mi informacji dlaczego odmawiają mi udzielenia pożyczki. Skontaktowałam się zatem z firmą Gawroński Finanse, którą wyszukałam w internecie i na drugi dzień już wiedziałam, że chodzi o tak zwaną „pierdołę”, którą przy odrobinie dobrych chęci pracownik banku mógłby ze mną załatwić. Przyjęliśmy z Panem Tomkiem plan działania i już w następnym miesiącu mogłam uzyskać kredyt o jaki mi chodziło i to na bardzo fajnych warunkach. Nie jestem zmotoryzowana i pomimo konieczności załatwienia wszelkich formalności w Warszawie mogłam liczyć na wsparcie Pana Tomka. Szczerze polecam.

Anna, Wyszków
Nie czekaj!

Skontaktuj się z nami już dziś.

Jesteśmy do dyspozycji. Nie odwiedzaj kilku banków – u nas otrzymasz konkretne propozycje, a nie reklamy i oferty. Nie czekaj!

Wypełnij wniosek
kontakt

Zapraszamy do kontaktu

Nasi eksperci udzielą wszelkich informacji

Przykład reprezentatywny: Całkowita kwota kredytu: 23 126 zł (bez kredytowanych kosztów), Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO): 16,93%, oprocentowanie stałe: 9,99%, całkowita kwota do zapłaty: 33 362,98 zł, całkowity koszt kredytu: 10 236,98 zł (w tym: prowizja: 3 150,56 zł, odsetki: 7 086,42 zł), 59 równych miesięcznych rat w wysokości / po: 565,47zł. Warunki: wg stanu na 01.03.2018 r.

Ten materiał wskazuje dane orientacyjne i nie ma wiążącego charakteru. Służy celom informacyjnym i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, ani zaproszenia do zawarcia umowy kredytu na zaprezentowanych warunkach. Wyliczenia wskazane przez kalkulator są oparte o założenia przyjęte dla reprezentatywnego przykładu, nie uwzględniają oceny zdolności kredytowej i nie wypełniają obowiązków informacyjnych wynikających z Ustawy o kredycie konsumenckim.

Jesteś zainteresowany kredytem?

WYPEŁNIJ WNIOSEK ONLINE

Oddzwonimy i przedstawimy Ci rozwiązanie