O firmie – zespół

gradient

Jesteśmy profesjonalnym biurem pośrednictwa kredytowego, niezależnym kapitałowo od banków i innych podmiotów. Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku usług finansowych przy współpracy z bankami oraz z innymi instytucjami finansowymi dlatego doskonale znamy i rozumiemy ich specyfikę, działające mechanizmy oraz możliwości.

Dla każdego przygotowujemy indywidulane rozwiązania kredytowe tak aby sprostać oczekiwaniom i potrzebom. Dbamy o jak najwyższą jakość usług, relacje z Klientem oraz skuteczność działania. Wszystkie podejmowane przez nas działania mają na celu dobro klienta dlatego większość naszych klientów pochodzi z poleceń. Jesteśmy również do dyspozycji po wykonanej usłudze.

W naszej pracy stosujemy zasady ochrony danych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz. UE L 119, s. 1) potocznie znane jako RODO.

Wszystkie szczegóły rozmów oraz przekazanych informacji pozostają tajemnicą i są wykorzystywane tylko i wyłącznie w celu wykonania usługi.

Nie czekaj!

Skontaktuj się z nami już dziś.

Jesteśmy do dyspozycji. Nie odwiedzaj kilku banków – u nas otrzymasz konkretne propozycje, a nie reklamy i oferty. Nie czekaj!

Wypełnij wniosek
kontakt

Zapraszamy do kontaktu

Nasi eksperci udzielą wszelkich informacji

Przykład reprezentatywny: Całkowita kwota kredytu: 23 126 zł (bez kredytowanych kosztów), Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO): 16,93%, oprocentowanie stałe: 9,99%, całkowita kwota do zapłaty: 33 362,98 zł, całkowity koszt kredytu: 10 236,98 zł (w tym: prowizja: 3 150,56 zł, odsetki: 7 086,42 zł), 59 równych miesięcznych rat w wysokości / po: 565,47zł. Warunki: wg stanu na 01.03.2018 r.

Ten materiał wskazuje dane orientacyjne i nie ma wiążącego charakteru. Służy celom informacyjnym i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, ani zaproszenia do zawarcia umowy kredytu na zaprezentowanych warunkach. Wyliczenia wskazane przez kalkulator są oparte o założenia przyjęte dla reprezentatywnego przykładu, nie uwzględniają oceny zdolności kredytowej i nie wypełniają obowiązków informacyjnych wynikających z Ustawy o kredycie konsumenckim.

Jesteś zainteresowany kredytem?

WYPEŁNIJ WNIOSEK ONLINE

Oddzwonimy i przedstawimy Ci rozwiązanie